Certyfikat UkrSepro

Certyfikat UkrSepro dla pojedynczej dostawy:

W tym wypadku istnieje przedsiębiorstwo - importer na Ukrainie, który otrzymuje certyfikat, dla pojedynczej dostawy. Ten certyfikat jest wystawiony na firmę - importera, zgodnie z kontraktem i fakturą (Invoice) na artykuły tej partii towaru. Dla innej dostawy lub innego nabywcy, ten Certyfikat nie jest ważny.


Aby otrzymać certyfikat, czasem potrzebne są wzory wyrobów, dla przeprowadzenia prób.
image
Certyfikat UkrSepro dla produkcji seryjnej na 1 rok:

Ten rodzaj certyfikatów wymaga przedstawienia dokumentacji technicznej i próbek produkcji. Przyjazd ekspertów nie jest potrzebny. Dla firm, posiadających certyfikat ISO 9000, ta procedura jest najprostsza, ponieważ posiadana dokumentacja, ułatwia im przygotowanie wzorów do sprawdzenia i potwierdzenia jakości produkcji, zgodnie z ukraińskimi normami jakości.


Certyfikat UkrSepro dla produkcji seryjnej na 2 lata:

Ten certyfikat przyznaje się po kontroli produkcji przez ekspertów i sprawdzeniu próbek na Ukrainie. ISO 9000 ułatwi zbiór dokumentów, lecz nie jest on podstawą dla otrzymania certyfikatu. Radzimy zdecydować się na uzyskanie tego typu certyfikatów, ponieważ mają one wystarczający termin działania i nie są tak kosztowne, jak certyfikat 5-letni.


Certyfikat UkrSepro na produkcję seryjną na 5 lat:

W tym wypadku, nawet jeżeli przedsiębiorstwo posiada ISO 9000, nie wystarczy to, aby otrzymać certyfikat na okres 5 lat. Ukraiński Organ po certyfikacji, sprawdzi zgodność wszystkich wymagań, podanych w ISO 9000, lecz to potrwa dłuższy czas. Po potwierdzeniu zgodności jest przeprowadzona praca, związana z certyfikacją produkcji. Dla otrzymania tego certyfikatu potrzebne są wzory, do przeprowadzenia badań. Po przeprowadzonych przedsięwzięciach, producent otrzymuje certyfikat zgodności. Każdego roku niezbędne jest przeprowadzenie inspekcji kontrolnej i dodatkowe sprawdzenie produkcji. Rozważając wyżej wymienione właściwości, nie radzimy przedsiębiorstwom ubiegać się, o ten rodzaj certyfikatów, gdyż jest on najbardziej kosztowny i skomplikowany.

W przypadku pytań lub niejasności prosimy o kontakt z naszymi Ekspertami, którzy udzielą kompletnej i kompetentnej informacji w zakresie uzyskania certyfikatu w Rosji.
powrót